Ворсівська громада

 Ознайомитись із матеріалами можна, завантаживши файл внизу

Наголошуємо, що з 1 січня 2018 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік, який буде тривати до 1 квітня 2018 р. Подати декларацію потрібно шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції. Упродовж семи днів після подання декларації суб'єкт декларування має право подати виправлену декларацію.

Грип—це високозаразне вірусне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті. Епідемічні спалахи припадають на холодну пору року.

Збудник – вірус трьох типів: А, В, С. Віруси грипу В і С викликають поодинокі захворювання, вірус типу А найчастіше стає причиною спалахів хвороби.

Грип має симптоми, схожі з іншими гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ), але є набагато небезпечнішим. Тому перші ж симптоми ГРВІ вимагають особливої уваги. Найчастішим ускладненням грипу є пневмонія, яка іноді може лише за 4-5 днів призвести до смерті хворого. Серцева недостатність також нерідко розвивається внаслідок ускладнень грипу.

Грип дуже легко передається від людини до людини повітряно-крапельним шляхом – коли хвора людина кашляє, чхає чи просто розмовляє. У зоні зараження перебувають усі в радіусі 2 метрів навколо хворого. Хвора людина, навіть із легкою формою грипу, становить небезпеку для оточуючих протягом усього періоду прояву симптомів – це, в середньому, 7 днів.

Read more...

 

24 січня 2018 року начальником Малинського районного відділу з питань пробації Левченком І.І. проведено робочу зустріч з головою Ворсівської сільської ради Підручним П.М щодо затвердження переліку об’єктів і видів громадських робіт на 2018 рік, та своєчасного їх надання до  уповноваженого органу з питань пробації. Цього ж дня здійснено перевірку правильності  відбуття  адміністративного стягнення у виді громадських робіт на території села.

Громадянин, що відбуває адміністративне стягнення на території с. Ворсівка, займається рубання дров для Будинку культури та бібліотеки.

Громадські роботи – це вид адміністративного стягнення, що полягає у виконанні правопорушником у вільний від роботи або навчання час безоплатних суспільно-корисних робіт. 

 

Іван Левченко

Начальник Малинського районного  

відділу з питань пробації