Новини

 

Дай Вам, Боже, днів щасливих,
Дай добра, здоров'я, сили.
Дай любові, згоди, втіхи
Змоги дай - життю радіти
І ділитись словом щирим,
Теплим, радісним, правдивим.
А сьогодні на це свято
Щастя зичим Вам багато.
Хай Вас Бог благословляє
Многих літ Вам побажає.


З глибокою повагою,

Сільський голова Петро Підручний

Депутат районної ради Ігор Малегус

 

Аналіз регуляторного впливу  проекту рішення Ворсівської сільської ради «Про затвердження Положення про порядок відчуження (приватизації) комунального майна територіальної громади Ворсівської сільської ради та Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності»  підготовлено згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 р. №308.

 

1. Визначення та аналіз проблеми, яку передбачається розв'язати шляхом регулювання господарських відносин.

Attachments:
FileFile size
Download this file (Про затвердження регуляторних актів 1.doc)проект регуляторного акта871 Kb

Детальніше...

  Відповідно до Указу  Президента України  №817/2014 « Про відзначення державними нагородами України»  за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня   ЯРУСЕВИЧА Юрія Миколайовича – полковника.

 

  Сьогодні 1 вересня 2015 року сільський голова Петро Михайлович Підручний та депутат Малинської районної ради від Ворсіської громади Ігор Євгенович Малегус  завітали до жителя села Ворсівки Сотніченка Івана Мироновича - ветерана Великої Вітчизняної війни  з приємною місією: вручити відзнаку Президента України - медаль " 70 років визволення України від фашистських загарбників" відповідно до Указу Президента України №829 від 28 жовтня 2014 року.

   Слід відмітити, що Іван Миронович, відмітивши влітку 90-літній ювілей, особисто наводив лад на подвір'ї та поділився планами щодо обробітку частини території садка під грядки для дітей та внуків.

   Зичимо міцного здоров'я ветерану.