Новини


Як передає кореспондент УНІАН, за ухвалення відповідного рішення проголосували 366 народних депутатів з 404 зареєстрованих у сесійній залі.

Зокрема «за» проголосували 187 депутатів від фракції Партії регіонів, 62 – від "БЮТ-Батьківщини", 36 – НУ-НС, 24 – КПУ, «Реформи заради майбутнього» - 19, Народна партія – 20, позафракційні – 18.

Законом передбачено, що вибори проводитимуться за змішаною системою – 225 депутатів обираються в загальнодержавному багатомандатному окрузі за виборчими списками від політичних партій, а 225 – за мажоритарною системою.

Виборчий процес чергових виборів розпочинається за 90 днів до дня голосування.

Участь у виборах беруть тільки політичні партії, а участь блоків політичних партій не передбачена.

Детальніше...

  Шановні  Ворсівчани !  Xто проживав, проживає чи планує оселитися на території нашого чудового краю, кому не байдужа Ворсівка  - чекаємо ваших цікавих матеріалів та фотографій. Електронні листи надсилайте на адресу сільської ради Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду   та адміністратора сайту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

Верховна Рада України сьогодні ухвалила постанову «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Верховної Ради України «Про зміну порядку обчислення часу на території України». За дане рішення проголосували 295 народних депутатів із 349 зареєстрованих у сесійній залі. Даною постановою визнано такою, що втратила чинність, постанову від 20 вересня 2011 року.

Також у нині ухваленій постанові запропоновано уряду протягом одного місяця з дня набрання чинності цією постановою внести на розгляд ВР проект закону щодо порядку обчислення часу на території України.

Відповідно, в останню неділю жовтня годинники будуть переведені на годину назад, тобто вступить в дію «зимовий час».

    14 жовтня в селі Ворсівка традиційно відзначили свято Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва.  Присутніх на святі козаків Малинського куріня, сельчан, учнів та вчителів Ворсівської школи, гостей привітали Ворсівський сільський голова Петро Підручний, заступник голови райдержадміністрації Валерій Марценюк, депутат районної ради від громади Ворсівської сільської ради, керуючий справами районної ради Ігор Малегус, депутат обласної ради Сергій Диняк, якому, до речі, було присвоєно козацьке звання полковника. Про історичне минуле Ворсівської козацької сотні нагадав своєю розповіддю козак Ворсівської сотні Микола Прокопенко.

   Традиційно в цей день проведено посвяту учнів 2-го класу Ворсівської школи в козачата (відео) . З нагоди свята та за вагомий внесок у зміцнення держави, утвердження козацької ідеї Універсалами та Грамотами Житомирського крайового козацького товариства «Поліська січ» за видатні особисті заслуги перед українським козацтвом відзначені козаки Малинського куріня.Свято завершилось концертною програмою, яку подарували ворсівчанам та гостям народний ансамбль козацької пісні «Маличі», студенти Малинського лісотехнічного коледжу та аматори сцени районного будинку культури.