Кабінет Міністрів України затвердив додаткові обмеження дозволеної швидкості руху транспорту. Відповідну постанову № 668 від 18 липня 2012 р. опубліковано на сайті Кабміну. Згідно з постановою, введені зміни в Правила дорожнього руху.

Зокрема, у постанові зазначено, що додаткові обмеження дозволеної швидкості руху можуть вводитися тимчасово і постійно. При цьому разом із знаками обмеження швидкості руху «Обмеження максимальної швидкості» та/або «Зона обмеження максимальної швидкості» обов'язково додатково встановлюються відповідні дорожні знаки, що попереджають про характер небезпеки і/або наближення до відповідного об'єкту.

У разі якщо дорожні знаки обмеження швидкості руху «Обмеження максимальної швидкості» та/або «Зона обмеження максимальної швидкості» встановлені з порушенням визначених цими правилами вимог щодо їх введення або з порушенням вимог національних стандартів або залишені після усунення обставин, за яких вони були встановлені, водій не може бути притягнутий до відповідальності згідно із законодавством за перевищення встановлених обмежень швидкості руху.

Крім того, обмеження дозволеної швидкості руху вводяться тимчасово виключно в місцях виконання дорожніх робіт, у місцях проведення масових та спеціальних заходів, у випадках, пов'язаних зі стихійними (погодними) явищами.

Обмеження дозволеної швидкості руху вводяться постійно виключно на небезпечних ділянках доріг і вулиць (небезпечні повороти, ділянки з обмеженою видимістю, місця звуження дороги і т.п.), у місцях розміщення наземних нерегульованих пішохідних переходів, у місцях розташування стаціонарних постів ДАІ, на ділянках доріг (вулиць), прилеглих до території дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, дитячих оздоровчих таборів.