Сайт Ворсівської сільської ради

  Відповідно до Указу  Президента України  №817/2014 « Про відзначення державними нагородами України»  за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня   ЯРУСЕВИЧА Юрія Миколайовича – полковника.

 

  Сьогодні 1 вересня 2015 року сільський голова Петро Михайлович Підручний та депутат Малинської районної ради від Ворсіської громади Ігор Євгенович Малегус  завітали до жителя села Ворсівки Сотніченка Івана Мироновича - ветерана Великої Вітчизняної війни  з приємною місією: вручити відзнаку Президента України - медаль " 70 років визволення України від фашистських загарбників" відповідно до Указу Президента України №829 від 28 жовтня 2014 року.

   Слід відмітити, що Іван Миронович, відмітивши влітку 90-літній ювілей, особисто наводив лад на подвір'ї та поділився планами щодо обробітку частини території садка під грядки для дітей та внуків.

   Зичимо міцного здоров'я ветерану.

 

   

За відповідне рішення проголосували 257 нардепів

Верховна Рада України підтримала у другому читанні та в цілому законопроект № 2831-3 " Про місцеві вибори". За відповідне рішення проголосували 257 нардепів при 226 мінімально необхідний.

Авторами законопроекту № 2831-3 виступили депутати Вадим Денисенко, Сергій Алєксєєв, Ігор Попов, Юрій Чижмарь, Олена Ледовських. 

Перед голосуванням за цей документ депутати підтримали процедуру ad hoc щодо розгляду цього законопроекту у другому читанні без поправок , тільки з урахуванням поправок профільного комітету.

Голова комітету ВРУ з питань правової політики та правосуддя Руслан Князевич заявив, що за результатами розгляду 1548 поправок, які були внесені до другого читання від 65 нардепів, були враховані наступні поправки. 

Законопроектом пропонується нова редакція закону України, який визначає основні засади, організацію і порядок проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів, положення якого також пропонується узгодити з положеннями законів України "Про добровільне об'єднання територіальних громад", "Про місцеве самоврядування в Україні" та законодавчо забезпечити обрання старост. 

Детальніше...