Сайт Ворсівської сільської ради

Зміни з 01.01.2016 року

в Пенсійному законодавстві

 

З 1 січня 2016 року Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 24.12.2015 № 911 продовжено особливий порядок виплати пенсії працюючим пенсіонерам у 2016 році. Зокрема, особам, які працюють на посадах та на умовах, передбачених законами України "Про державну службу", "Про прокуратуру", "Про судоустрій і статус суддів", призначені пенсії, щомісячне довічне грошове утримання не виплачуються.

У період роботи на інших посадах/роботах пенсія, розмір якої перевищує 150 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність, тобто 1611 грн., виплачується в розмірі 85 відсотків призначеного розміру, але не менше 150 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність. Після звільнення з роботи виплата пенсії поновлюється з наступного дня після звільнення.

Працюючим інвалідам I та II груп, інвалідам війни III групи та учасникам бойових дій, особам, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" пенсія виплачується в повному обсязі.

Ветеранам військової служби, пенсії яким призначені відповідно до законів України «Про державну службу», «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» в період роботи пенсії також виплачуються в повному обсязі. Належність до ветеранів військової служби підтверджується  відповідним посвідченням.

Read more...