Сайт Ворсівської сільської ради

Шановні наші читачі, сьогодні 31 травня 2013 року відновив роботу веб-сайт Ворсівської сільської громади. Ми будемо раді разом із вами висвітлювати сьогодення нашої громади, району та Житомирської області.

 Дорогі першокласники!  Шановні учні, вчителі, техпрацівники, кухарі, батьки! Вітаємо вас з початком нового навчального року. Вам сьогодні наша шана, подяка і квіти!

 

Сердечно вітаємо Вас з ювілеєм.
55 - не привід для печалі
55 - це зрілість золота
Хай до ста, а може ще і далі
Йдуть, не озираючись, літа.
Хоч було тривог в житті багато
Та не треба згадувать сумне.
Хай дорогу не встеляють хмари
І хода пружиниться тверда
Нехай буде все що потрібно
Без чого не складається життя:
Любов, здоров’я, щастя , дружба
Та вічно юна нестаріюча душа.
Всю доброту, яка існує в світі,
Всю радість, яка живе серед людей,
Усі найкращі на планеті квіти
Даруємо Вам в цей незабутній день.
          Кабінет Міністрів України затвердив додаткові обмеження дозволеної швидкості руху транспорту. Відповідну постанову № 668 від 18 липня 2012 р. опубліковано на сайті Кабміну. Згідно з постановою, введені зміни в Правила дорожнього руху.

Зокрема, у постанові зазначено, що додаткові обмеження дозволеної швидкості руху можуть вводитися тимчасово і постійно. При цьому разом із знаками обмеження швидкості руху «Обмеження максимальної швидкості» та/або «Зона обмеження максимальної швидкості» обов'язково додатково встановлюються відповідні дорожні знаки, що попереджають про характер небезпеки і/або наближення до відповідного об'єкту.

У разі якщо дорожні знаки обмеження швидкості руху «Обмеження максимальної швидкості» та/або «Зона обмеження максимальної швидкості» встановлені з порушенням визначених цими правилами вимог щодо їх введення або з порушенням вимог національних стандартів або залишені після усунення обставин, за яких вони були встановлені, водій не може бути притягнутий до відповідальності згідно із законодавством за перевищення встановлених обмежень швидкості руху.

Крім того, обмеження дозволеної швидкості руху вводяться тимчасово виключно в місцях виконання дорожніх робіт, у місцях проведення масових та спеціальних заходів, у випадках, пов'язаних зі стихійними (погодними) явищами.

Обмеження дозволеної швидкості руху вводяться постійно виключно на небезпечних ділянках доріг і вулиць (небезпечні повороти, ділянки з обмеженою видимістю, місця звуження дороги і т.п.), у місцях розміщення наземних нерегульованих пішохідних переходів, у місцях розташування стаціонарних постів ДАІ, на ділянках доріг (вулиць), прилеглих до території дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, дитячих оздоровчих таборів.

Вигравши з рекордним для фінальних матчів рахунком 4:0 у збірної Італії, іспанська збірна відстояла своє звання чемпіона Європи і на наступні чотири роки. іспанці мали перевагу впродовж усієї гри. Голи забили: Сільва (14), Хорді Альба (41), Фернандо Торрес (84), Мата (88).

Нагадаємо, минулий чемпіонат - Євро-2008 - збірна Іспанії виграла, перемігши у фіналі Німеччину 1:0. Вперше чемпіоном Європи іспанці були в 1964 році, вигравши 2:1 у збірної СРСР.  Донині найбільшим рахунком фіналу Євро був 3:0 у фіналі ФРН-СРСР у 1972 році.

Наступний чемпіонат Європи з футболу відбудеться в 2016 р. у Франції.

Канал "Футбол" покаже всі матчі турніру, канали "Україна" і Перший покажуть по 15 матчів.  Фінальний поєдинок буде транслюватись на трьох каналах.

Детальніше...

Свято останнього дзвоника - 25.05.2012