Сайт Ворсівської сільської ради

          Кабінет Міністрів України затвердив додаткові обмеження дозволеної швидкості руху транспорту. Відповідну постанову № 668 від 18 липня 2012 р. опубліковано на сайті Кабміну. Згідно з постановою, введені зміни в Правила дорожнього руху.

Зокрема, у постанові зазначено, що додаткові обмеження дозволеної швидкості руху можуть вводитися тимчасово і постійно. При цьому разом із знаками обмеження швидкості руху «Обмеження максимальної швидкості» та/або «Зона обмеження максимальної швидкості» обов'язково додатково встановлюються відповідні дорожні знаки, що попереджають про характер небезпеки і/або наближення до відповідного об'єкту.

У разі якщо дорожні знаки обмеження швидкості руху «Обмеження максимальної швидкості» та/або «Зона обмеження максимальної швидкості» встановлені з порушенням визначених цими правилами вимог щодо їх введення або з порушенням вимог національних стандартів або залишені після усунення обставин, за яких вони були встановлені, водій не може бути притягнутий до відповідальності згідно із законодавством за перевищення встановлених обмежень швидкості руху.

Крім того, обмеження дозволеної швидкості руху вводяться тимчасово виключно в місцях виконання дорожніх робіт, у місцях проведення масових та спеціальних заходів, у випадках, пов'язаних зі стихійними (погодними) явищами.

Обмеження дозволеної швидкості руху вводяться постійно виключно на небезпечних ділянках доріг і вулиць (небезпечні повороти, ділянки з обмеженою видимістю, місця звуження дороги і т.п.), у місцях розміщення наземних нерегульованих пішохідних переходів, у місцях розташування стаціонарних постів ДАІ, на ділянках доріг (вулиць), прилеглих до території дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, дитячих оздоровчих таборів.

Вигравши з рекордним для фінальних матчів рахунком 4:0 у збірної Італії, іспанська збірна відстояла своє звання чемпіона Європи і на наступні чотири роки. іспанці мали перевагу впродовж усієї гри. Голи забили: Сільва (14), Хорді Альба (41), Фернандо Торрес (84), Мата (88).

Нагадаємо, минулий чемпіонат - Євро-2008 - збірна Іспанії виграла, перемігши у фіналі Німеччину 1:0. Вперше чемпіоном Європи іспанці були в 1964 році, вигравши 2:1 у збірної СРСР.  Донині найбільшим рахунком фіналу Євро був 3:0 у фіналі ФРН-СРСР у 1972 році.

Наступний чемпіонат Європи з футболу відбудеться в 2016 р. у Франції.

Канал "Футбол" покаже всі матчі турніру, канали "Україна" і Перший покажуть по 15 матчів.  Фінальний поєдинок буде транслюватись на трьох каналах.

Детальніше...

Свято останнього дзвоника - 25.05.2012

   Син Воловенка Володимира Луковича   Іван ( на фото в центрі) стільки років не втрачав надії знайти могилу свого батька. Під час розмови із Ворсівським сільським головою Петром Підручним та краєзнавцем Миколою Прокопенком повідомив, що шукав у Малині, але йому дали інформацію, що в братській могилі села Ворсівка є захоронений солдат із схожим прізвищем. І сьогодні 9 травня 2012 року завершились пошуки для родини Воловенків - син Іван Володимирович із внуком Леонідом  вперше побували в селі Ворсівка на братській могилі, де поховано їхнього батька та діда - солдата Воловенка Володимира Луковича.
 Микола Трохимович розповів про хронологію бойових дій на території Малина та Ворсівки в ті далекі воєнні роки.