Сайт Ворсівської сільської ради

Вигравши з рекордним для фінальних матчів рахунком 4:0 у збірної Італії, іспанська збірна відстояла своє звання чемпіона Європи і на наступні чотири роки. іспанці мали перевагу впродовж усієї гри. Голи забили: Сільва (14), Хорді Альба (41), Фернандо Торрес (84), Мата (88).

Нагадаємо, минулий чемпіонат - Євро-2008 - збірна Іспанії виграла, перемігши у фіналі Німеччину 1:0. Вперше чемпіоном Європи іспанці були в 1964 році, вигравши 2:1 у збірної СРСР.  Донині найбільшим рахунком фіналу Євро був 3:0 у фіналі ФРН-СРСР у 1972 році.

Наступний чемпіонат Європи з футболу відбудеться в 2016 р. у Франції.

Канал "Футбол" покаже всі матчі турніру, канали "Україна" і Перший покажуть по 15 матчів.  Фінальний поєдинок буде транслюватись на трьох каналах.

Детальніше...

Свято останнього дзвоника - 25.05.2012

   Син Воловенка Володимира Луковича   Іван ( на фото в центрі) стільки років не втрачав надії знайти могилу свого батька. Під час розмови із Ворсівським сільським головою Петром Підручним та краєзнавцем Миколою Прокопенком повідомив, що шукав у Малині, але йому дали інформацію, що в братській могилі села Ворсівка є захоронений солдат із схожим прізвищем. І сьогодні 9 травня 2012 року завершились пошуки для родини Воловенків - син Іван Володимирович із внуком Леонідом  вперше побували в селі Ворсівка на братській могилі, де поховано їхнього батька та діда - солдата Воловенка Володимира Луковича.
 Микола Трохимович розповів про хронологію бойових дій на території Малина та Ворсівки в ті далекі воєнні роки.